ZONGULDAK SAMSUNG SERVİSİ 0312 236 65 55 ZONGULDAK SAMSUNG SERVİSİ 0312 236 65 55

ÇAYYOLU-SAMSUNG-SERVİSİSamsung Teknik Servis Hizmeti

Akıllı cihaz sektörünün lider markalarından olan Samsung’un son yıllarda yapmış olduğu atılımlarla sektöre hareket kattığı bir gerçek. Özellikle en dişli rakibi Apple’ı bazı alanlarda alt ederek gücüne güç katmaktadır. Özellikle Galaxy S ve Galaxy Note Serisi ile piyasanın tozunu aldığını düşünmekteyiz. Ve akabinde Apple’la olan güç ve patent savaşları başlamıştır.

Samsung Akıllı Cihaz Servisi olarak; siz değerli Samsung kullanıcılarının yazılımsal ve donanımsal arızalarınızda en etkili yöntemi kullanarak çözüm sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda teknik servis sektörüne getirdiğim kurye sistemi ile bunu başarmaktayız.

Akıllı cihazlarda oluşan özellikle lcd, ekran, sistem donması, dokunmatik arızası gibi durumlarda 1 iş günü içinde hizmet vermekteyiz. Samsung Teknik servisi en hızlı en etkili teknik tamir sloganıyla sizlerle olmaya devam edecektir.

Özellikle Samsung Galaxy serisi cihazların genel arızalarında (ekran kırılması, şarj almıyor, dokunmatik çalışmıyor, batarya şişmesi, sistem sorunları) aynı gün içinde tamir ve teslimat yaparak sizlere hızlı bir işçilik sunmaya çalışmaktayız. Galaxy S4 ekran değişimi, Galaxy Note serisi dokumatik arızaları, Samsung Galaxy serisi şarj soket arızaları gibi durumlarda en hızlı çözümü sağlamaktayız.

Servis merkezimizde marka ve model numarasını belirtmiş olduğumuz tüm telefonların onarımı yapılmaktadır,Cihazın servise girişiyle birlikte 3 gün içinde arıza tespitleri gerçekleşir,müşteri onayı alınmadan işlem yapılmamaktadır.Müşteri onayı ile birlikte parça siparişi verilir ve onarımı gerçekleştirilir.

TAMİRİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SAMSUNG CEP TELEFON MODELLERİ

SIRALAMA KRİTERİ

TAMİRİNİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DİĞER SAMSUNG TELEFONLAR

ZONGULDAK SAMSUNG SERVİSİ 0312 236 65 55